خدمات مرکز

خدماتی که ارائه می شود:

ایمپلنت دندان در اهواز یک راه حل دائمی برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. دندان از دو بخش ریشه و تاج تشکیل شده است. ایمپلنت بخش ریشه را با وسیله فلزی کوچکی که در استخوان فک پیچ می شود ایجاد می کند و سپس یک بخش سرامیکی به فلز متصل می شود تا تاج دندان ایجاد شود.

درمان ریشه تخصصی

عصب کشی دندان که به نام درمان ریشه نیز شناخته می شود یک روش دندانپزشکی است که برای درمان عفونت یا التهاب غیرقابل برگشت عصب یا پالپ دندان استفاده می‌شود. اگر دندان درمان نشود ممکن است به دلیل پوسیدگی عمیق، شکستگی دندان یا بیماری پریودنتال نیاز به کشیدن دندان شود.

کامپوزیت دندان با قالب های آمریکایی در اهواز توسط دندانپزشکی لبخند پارسه برای اولین بار در استان خوزستان انجام می شود. و یک درمان دندانپزشکی زیبایی محبوب برای تغییر شکل دندان ها، بستن فاصله دندان ها و بهبود رنگ و ظاهر کلی دندان های شما می باشد.

در دندانپزشکی لبخند پارسه ، مشاوره و ارزیابی اولیه دندان شما توسط دندانپزشک انجام می شود. تمام گزینه های مناسب با دندان شما ، مورد بحث قرار خواهد گرفت. در موارد خاص، به‌ویژه موارد زیبایی، ممکن است قالب‌هایی گرفته شود تا به ما اجازه دهد تا یک روکش موقت پلاستیکی برای شما تهیه کنیم.

لمینت دندان در اهواز یک درمان زیبایی دندان با ماندگاری طولانی هستند که برای بهبود لبخند و رنگ دندان استفاده می شوند همچنین اگر دندان های کج، ترک خورده ، شکسته یا تغییر رنگ یافته داشته باشید لمینت ها ممکن است بهترین راه حل برای شما باشند.


ترمیم دندان به رنگ سفید در اهواز برای جایگزینی ترمیم های قدیمی آمالگام (سیاه و بر پایه فلز) یا برای پرکردن دندان‌های پوسیده و ترک خورده استفاده می‌شود. ما در صورت درخواست بیمار برای ترمیم دندان از روش تخصصی ماکاپ استفاده می کنیم.


سفید کردن دندان در اهواز یک تکنیک ساده با استفاده از ماده پراکسید هیدروژن می باشد که برای روشن کردن رنگ دندان ها روی دندان ها قرار می گیرد. این تکنیک محبوب ترین و رایج ترین روش برای بلیچینگ می باشد که با هزینه و ناراحتی کمتری نسبت به سایر تکنیک ها انجام می شود.

جراحی دندان و کشیدن دندان در اهواز تحت بی حسی موضعی انجام می شود تا درمان تا حد امکان بدون درد باشد.

ما از پریستوم ها و لوکساتورها جهت کشیدن دندان استفاده می کنیم تا استخوان فک تا حد امکان حفظ شود.

با پیروی از روش صحیح مسواک زدن می توانید بهداشت دهان و دندان را حفظ کنید. همچنین برای حفظ سلامت دهان می بایست استفاده از نخ دندان، شستشو با دهانشویه و مراجعه منظم به دندانپزشک در دستور کار باشد.