کامپوزیت دندان در اهواز

 

کامپوزیت دندان با قالب های آمریکایی در اهواز توسط دندانپزشکی لبخند پارسی  برای اولین بار در استان خوزستان انجام می شود. و یک درمان دندانپزشکی زیبایی محبوب برای تغییر شکل دندان ها، بستن فاصله دندان ها و بهبود رنگ و ظاهر کلی دندان های شما می باشد.

 

این یک فرآیند ساده است که ونیر کامپوزیت نیز نامیده می شود، که نیازی به تراشیدن دندان ندارد یعنی هر موقع و به هر دلیل که نیاز باشد قابل حذف شدن می باشد.

 

بسیاری از افراد بعد از کامپوزیت دندان از ضخامت دندان های خود ناراضی هستند. زیرا به صورت عادی کامپوزیت باعث افزایش ضخامت دندان ها می شود. لبخند پارسی با استفاده از قالب های آمریکایی که از جدیدترین روش های درمانی می باشد کامپوزیت دندان را با حداقل ضخامت و با ظرافت بسیار انجام می دهد که باعث ایجاد رضایت و راحتی در مراجعه کنندگان می شود. جهت تکریم مراجعه کنندگان ، کوشش لبخند پارسی متعادل نگه داشتن هزینه ها نسبت به کیفیت ارائه شده بوده است.

 

کامپوزیت می تواند یک لبخند شگفت انگیز ایجاد کند که نسبت به سایر روش ها نظیر لمینت و ارتودنسی ارزان تر و سریع تر است.

 

کامپوزیت چیست؟

 

کامپوزیت ، یک رزین یا پلیمر است که روی دندان های موجود یا بین آن ها قرار می گیرد تا شکل، رنگ و ظاهر کلی آنها را بهبود بخشد. این رزین همان ماده ایست که در ترمیم ها و پرکردن های رنگ سفید استفاده می‌شود.

 

کامپوزیت می تواند به صورت فوری باعث تغییر شکل ، اندازه یا رنگ دندان ها شود. روکش‌ یا لمینت ممکن است ساختشان تا یک ماه زمان ببرد اما کامپوزیت را می‌توان در یک یا دو جلسه برای یک تغییر سریع انجام داد. ممکن است هزینه کامپوزیت در اهواز برای نتایجی که به دنبال آن هستید بسیار کمتر از سایر روش های دندانپزشکی باشد.

 

کامپوزیت دندان به طور گسترده به عنوان یکی از کم تهاجمی ترین و ساده ترین روش ها برای بهبود ظاهر دندان ها در نظر گرفته می شود علاوه بر این، فرآیند کامپوزیت در اهواز با دندان‌های شما مهربان است و نیاز به تراش گسترده ندارد. به طور کلی، شما می توانید بدون نیاز به تراش زیاد ، نتایج متحول کننده ای را در کوتاه ترین زمان تجربه کنید.

 

کامپوزیت برای چه چیزی مناسب است؟

 

کامپوزیت می تواند بسیاری از مشکلات لبخند را حل کند مانند:

 

 • لبخندهای دارای دندان های با فاصله

 

 • دندان های شکسته یا ترک خورده

 

 • دندان های بلند یا کوتاه

 

 • دندان های کج و نامنظم

 

 • دندان های تغییر رنگ یافته یا لکه دار

 

کامپوزیت یک درمان ساده و موثر است که نیازی به تراش دندان های شما ندارد. این به این معنی است که دندان های شما دست نخورده باقی می مانند بنابراین یک روند برگشت پذیر است. همچنین این روش بدون درد است. البته گاهی اوقات جهت حفظ سلامت لثه یا ایجاد رنگ و شکل مطلوب نیاز است که دندان ها تراش بخورد.

 

چرا کامپوزیت دندان در اهواز را با لبخند پارسی انجام دهیم ؟

 

کامپوزیت به یک انتخاب بسیار محبوب در درمان زیبایی دندان تبدیل شده است و لبخند پارسی برای اولین بار در اهواز و خوزستان کامپوزیت دندان را با قالب های آمریکایی انجام می دهد که باعث می شود ضخامت کامپوزیت معقول و کم باشد. بسیاری از افراد بعد از انجام کامپوزیت نسبت به ضخامت دندان هایشان ابراز ناراحتی می کنند. لبخند پارسی در اهواز با استفاده از قالب های آمریکایی سعی در ایجاد حس رضایت و راحتی کرده است. کامپوزیت دندان در اهواز می تواند نتایج بسیار مطلوبی داشته باشد به این دلیل که :

 

 • این یک روش بدون درد است
 • روش کار ساده است
 • این یک درمان زیبایی دندان مقرون به صرفه نسبت به سایر درمان ها است
 • نتیجه یک لبخند طبیعی و سفید است
 • نتایج ماندگاری قابل قبول دارند
 • زیبایی دندان فوری است
 • بدون تراش سطح دندان و دندان های اطراف یا با حداقل تراش است
 • روش کم تهاجمی با نتایج سریع است
 • هیچ تغییری برای دندان های طبیعی شما لازم نیست
 • در صورت لزوم، حذف کامپوزیت نسبتاً آسان است

 

اینها تنها تعدادی از دلایلی است که باعث می شود کامپوزیت در اهواز به سرعت به یکی از محبوب ترین روش های دندانپزشکی زیبایی تبدیل شود. بنابراین یک جلسه مشاوره رزرو کنید تا ببینید چگونه می توانیم کامپوزیت دندان را برای شما انجام دهیم.

 

کامپوزیت دندان چگونه انجام می شود ؟

 

مرحله اول : انتخاب رنگ

 

دندانپزشک با شما در مورد رنگ کامپوزیت صحبت می کند تا لبخند زیبا شما متناسب با خواسته های شما ایجاد شود.

سپس از دهان شما قالبگیری می شود تا با حوصله قالب های آمریکایی متناسب با سایز و شکل دندان های شما انتخاب شوند.

 

مرحله دوم : آماده سازی دندان

 

برای آماده سازی دقیق دندان ، یک ژل اسید اچ مخصوص روی سطح دندان قرار می گیرد و سپس شستشو داده می شود.

 

مرحله سوم : افزودن ماده باندینگ

یک ماده باندینگ روی سطح دندان های شما اضافه می شود تا دندان شما را برای استفاده از کامپوزیت آماده کند. این ماده به اتصال کامپوزیت به دندان کمک می کند. در طی این فرآیند هیچ بافت طبیعی از دندان برداشته نمی شود.

 

مرحله چهارم : قرار دادن کامپوزیت

 

سپس کامپوزیت به دندان شما اضافه می شود و با قالب های آمریکایی در حداقل ضخامت ممکنه جایگذاری می شوند.

فرآیند کامپوزیت دندان تقریباً کامل شده است

 

سپس دندان پولیش می‌شود تا به شکل ایده‌آل و درخشندگی لازم برسد این کار بدون درد است و کمترین ناراحتی را تجربه خواهید کرد. به همین دلیل معمولاً بر خلاف سایر روش ها از بی حسی موضعی استفاده نمی شود.

بسته به تعداد دندان هایی که باید درمان شوند فرآیند کامپوزیت دندان ممکن است تقریباً 1 تا 3 ساعت برای هر فک زمان ببرد که این زمان برای افراد مختلف متفاوت است.

 

کامپوزیت دندان چگونه می تواند به شما کمک کند؟

 

کامپوزیت یک روش استاندارد با طیف گسترده و متنوعی از کاربردهای مختلف است بنابراین یک روش دندانپزشکی ایده آل در نظر گرفته می شود. برخی از محبوب ترین کاربردهای کامپوزیت دندان در اهواز عبارتند از:

 

 • افزایش طول دندان های کوتاه
 • ترمیم دندان های شکسته
 • دندان های تغییر رنگ داده را برطرف کرده و ظاهر را بهبود می بخشد
 • هر شکاف یا فاصله بین دندان ها را می بندد
 • شکل کلی دندان ها را تغییر می دهد
 • از سطح ریشه دندان در صورتی که به دلیل تحلیل لثه در معرض دید قرار گرفته است، محافظت می کند

 

کامپوزیت در اهواز و طول عمر آن

 

به عنوان یکی از کم تهاجمی ترین و ایمن ترین روش های دندانپزشکی زیبایی است.

 

پس از انجام کامپوزیت دندان ، بسته به سبک زندگی خود نظیر عادات غذایی ، سیگار کشیدن و میزان رعایت بهداشت دهان و دندان و همچنین بسته به کیفیت ژل اسید اچ ، ماده باندینگ و خود کامپوزیت می توانید نتایج طولانی مدتی را برای حدود 3 تا 10 سال انتظار داشته باشید.

 

هزینه کامپوزیت دندان در اهواز چه قدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد. که مهم ترین آن ها نوع کامپوزیت استفاده شده و سطح مهارت دندانپزشک می باشد. اما استفاده از یک کامپوزیت مشخص توسط یک دندانپزشک ثابت نمی تواند دلیلی برای یکسان بودن قیمت باشد زیرا به غیر از کامپوزیت ، مواد دیگری همچون اسید اچ ، مایع باندینگ و ابزار پولیش نیز استفاده می شود که این مواد کیفیت های متنوع و قیمت های مختلفی دارند و می توانند قیمت نهایی ، ماندگاری و کیفیت درمان را تحت تاثیر قرار بدهند. در حال حاضر در زمستان ۱۴۰۱ قیمت هر واحد کامپوزیت دندان در اهواز با کیفیت های درجه یک و دو بین ۸۰۰ هزار تومان تا سه میلیون تومان می باشد. ممکن است دندانپزشکی کامپوزیت کاریزما را با مواد جانبی مرغوب ، واحدی یک میلیون و دویست هزار تومان انجام بدهد و همان دندانپزشک بنا به شرایط و با استفاده از مواد جانبی درجه دو قیمت هر واحد کامپوزیت کاریزما را تا هشتصد هزار تومان کاهش دهد. یک دندانپزشک می تواند با بهترین و گرانترین ابزار ، دندان شما را پولیش کند و در نتیجه بعد از چند سال همچنان لبخندتان زیبا و درخشان باشد یا اینکه می تواند با یک پولیش سطحی کاری کند که کامپوزیت هایتان بعد از چند ماه تیره شود. به عنوان یک اصل اساسی می توان بیان داشت که هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت.

 

اگر در مورد قیمت کامپوزیت دندان در اهواز سوالی دارید، لطفا با ما در تماس باشید. ما قادر خواهیم بود راهنمایی های لازم را انجام دهیم.

 

همچنین اگر کامپوزیت دندان چیزی است که می خواهید انجامش دهید یا می خواهید سایر نگرانی های خود را با ما در میان بگذارید همین امروز یک زمان معاینه رزرو کنید. ما گزینه های کامل جایگزین کامپوزیت دندان را از جمله بلیچینگ و سفید کردن دندان ها ، لمینت دندان و سایر درمان های مورد نیاز شما را بررسی می کنیم. تا بهترین مشاوره را به شما بدهیم.

 

طول عمر کامپوزیت دندان چقدر می باشد ؟

 

این بستگی به میزان کیفیت کامپوزیت  و سایر مواد استفاده شده و سطح مراقبت های بعدی شما دارد. درست مانند دندان‌های معمولی‌تان، برای از بین بردن لکه‌های سطحی و باکتری‌ها و جلوگیری از آسیب رسیدن به دندان‌ها، باید مرتباً آنها را مسواک بزنید. در بسیاری از موارد، شما می توانید بین 3 تا 10 سال بدون مشکل لذت ببرید. خبر خوب این است که اگر در سال‌های پس از انجام کامپوزیت دندان در اهواز نیاز به حل مشکلی داشتید می توانید به راحتی از خدمات پشتیبانی ما استفاده کنید.

 

آیا من برای کامپوزیت دندان در اهواز مناسب هستم؟

 

ما می‌توانیم با این روش به انواع مختلفی از مشکلات دندانی کمک کنیم، بنابراین بله، افراد زیادی برای درمان کامپوزیت دندان مناسب خواهند بود. قبل از انجام هر روشی، ما همیشه اطمینان حاصل می کنیم که دندان ها و نیازهای شما را به طور کامل ارزیابی کرده ایم و در مورد بهترین گزینه ها برای شما مشاوره ارائه داده ایم. ما می‌توانیم طیف گسترده‌ای از خدمات دندانپزشکی زیبایی را برای کمک به رایج‌ترین مشکلات ارائه دهیم بنابراین اگر کامپوزیت دندان مناسب نباشد می‌توانیم یک گزینه جایگزین به شما ارائه دهیم.

 

آیا نتایج طبیعی به نظر می رسند؟

 

ما همیشه به دنبال ارائه نتایج مورد نظر شما هستیم بنابراین اگر دندان های سفید مرواریدی و لبخند درخشان چیزی است که می خواهید می توانیم به شما کمک کنیم. دندان‌های هر کسی از نظر رنگ متفاوت است بنابراین به‌جای یک راه‌حل یکسان برای همه می توانید همین امروز نوبت معاینه رزرو کنید و از خدمات مشاوره ما در انتخاب رنگ استفاده کنید.

 

آیا کامپوزیت دندان دردناک است؟

 

نه، کامپوزیت دندان در اهواز یک روش غیر تهاجمی است بنابراین می توانید یک تجربه بدون درد را امتحان کنید.

 

همین امروز تماس بگیرید

 

اگر مایل به رزرو یک جلسه مشاوره یا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید لطفاً با شماره 09399404306 تماس گرفته و از ارتباط با ما دریغ نکنید.