لمینت دندان در اهواز ، موارد استفاده و سایر مسائل

بسیاری از افراد از دندان های خود ناراضی هستند. و این مسئله می تواند بر سطح اعتماد به نفس افراد تاثیر داشته باشد. اگر از لبخند خود ناراضی هستید یا اینکه یک یا چند دندان ترک خورده یا شکسته دارید که می خواهید آن ها را اصلاح کنید ، لمینت ها راه حل ما برای کمک به شما برای رسیدن به لبخند سفید، درخشان و طبیعی است البته توصیه می شود درمان های جایگزین نظیر کامپوزیت دندان را نیز بررسی کرده و با انجام تماس با ما و رزرو نوبت مشاوره بهترین درمان مختص به خودتان را انتخاب کنید

در سال‌های اخیر، توجه به لمینت دندان در اهواز و کامپوزیت دندان در اهواز افزایش یافته است.

افزایش محبوبیت را می توان به تاثیر رسانه های اجتماعی و فضای مجازی نسبت داد.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان در اهواز یک درمان زیبایی دندان با ماندگاری طولانی هستند که برای بهبود لبخند و رنگ دندان استفاده می شوند همچنین اگر دندان های کج، ترک خورده ، شکسته یا تغییر رنگ یافته داشته باشید لمینت ها ممکن است بهترین راه حل برای شما باشند.

آنها یک لایه سرامیکی نازک با ضخامت حدود 0.4 میلی متر هستند که بر روی سطح دندان های موجود قرار می گیرند و به گونه ای طراحی شده اند که ظاهر و احساس دندان های طبیعی شما را کاملاً شبیه سازی کنند.

شما می توانید شکل، اندازه و رنگ لمینت را متناسب با شکل صورت، دهان و ظاهر دلخواه خود انتخاب کنید

لمینت ها برای چه کسانی مناسب است؟

لمینت ها برای ترمیم و یا زیبایی فقط یک دندان یا کل دندان ها مناسب هستند. آنها می توانند برای هر کسی که دارای موارد زیر است استفاده شود:

  • دندان ترک خورده یا شکسته
  • تغییر رنگ دندان ها
  • فاصله بین دندان ها
  • دندان هایی که پوسیدگی در ناحیه نزدیک لثه دارند
  • دندان های کج و نامرتب
  • لبخند با نمایش زیاد لثه

با این حال، اگر شما برای انتخاب لمینت دندان در اهواز شک دارید می توانید درمان‌های جایگزین نظیر کامپوزیت دندان در اهواز را بررسی کنید.

 

لمینت دندان در اهواز

راه حلی با ماندگاری و ظاهر طبیعی. لمینت ها با بهترین جزئیات توسط تکنسین های متخصص بسیار ماهر در یک لابراتوآر دندانپزشکی ساخته می شوند بنابراین دقیقاً شبیه دندان های طبیعی هستند. لمینت ها معمولاً در طی یک ماه نصب می‌شوند و نیاز به تراش دندان‌ها وجود دارد. میزان تراش لازم در هر مورد متفاوت است و ما در تلاش هستیم تا نصب لمینت را با دقت و با حداقل تراش انجام دهیم.

کامپوزیت دندان در اهواز

این گزینه را می توان در یک یا دو بار مراجعه به مطب ایجاد کرد. لایه‌هایی از کامپوزیت مستقیماً روی دندان قرار می گیرند و سپس به شکل و اندازه‌ی صحیح شکل داده می‌شوند. اگر دندان‌ها لکه‌دار یا آسیب دیده هستند یا دندان‌های ترک خورده یا دارای فاصله دارید کامپوزیت دندان در اهواز با قالب های آمریکایی ، گزینه‌ای عالی هستند.

اگر در مورد قیمت لمینت دندان در اهواز سوالی دارید لطفا با ما در تماس باشید. ما قادر خواهیم بود راهنمایی های لازم را انجام دهیم.

همچنین اگر لمینت دندان چیزی است که می خواهید انجامش دهید یا می خواهید سایر نگرانی های خود را با ما در میان بگذارید همین امروز یک زمان معاینه رزرو کنید. ما گزینه های کامل جایگزین لمینت دندان را از جمله بلیچینگ و سفید کردن دندان ها ، کامپوزیت دندان و سایر درمان های مورد نیاز شما را بررسی می کنیم. تا بهترین مشاوره را به شما بدهیم.

ماندگاری لمینت ها چقدر است؟

از بین گزینه‌های موجود لمینت ها روشی بسیار بادوام برای بهبود لبخند شما هستند.

اگر از لمینت های خود به درستی مراقبت کنید، می توانند بین 5 تا 20 سال دوام بیاورند. کامپوزیت دندان می تواند بین 3 تا 10 سال عمر کنند

لمینت دندان در اهواز و مراقبت های پس از آن

ما همه دستورالعمل‌های مراقبتی مورد نیاز را پس از نصب لمینت به شما ارائه می‌دهیم، اما شما همیشه این گزینه را دارید که در تماس باشید و در صورت نیاز به اطلاعات اضافی یا مواجه شدن با هر گونه مشکلی پس از درمان، ملاقات‌هایی را ترتیب دهید.

ما توصیه می کنیم که به طور منظم معاینه شوید این به ما امکان می دهد وضعیت دندان های شما را پیگیری کنیم و مطمئن شویم که دندان ها زیر لمینت دچار پوسیدگی نشده اند.

به عنوان یک دستورالعمل اساسی، شما باید با روکش های دندانی خود مانند دندان های طبیعی خود رفتار کنید. با یک خمیر دندان ملایم مسواک بزنید و حتما از نخ دندان استفاده کنید. با رعایت بهداشت دهان و دندان می‌توانید عمر لمینت ها را طولانی‌تر کنید.

 آیا لمینت ها درد دارند؟

اکثر بیماران هیچ درد یا ناراحتی را در طول درمان لمینت گزارش نمی کنند زیرا ما از بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن دندان ها استفاده می کنیم. مهم ترین مسئله این است که ما معمولا دندان ها را تراش می دهیم اما اگر از کامپوزیت دندان به جای لمینت استفاده کنید دندان شما نیاز به تراش ندارد.

فواید لمینت دندان چیست؟

یک تصور غلط رایج وجود دارد که لمینت دندان ضعیف‌تر از دندان‌های طبیعی هستند، اما زمانی که به درستی چسبانده شوند، استحکام و دوام یک دندان لمینت شده با دندان طبیعی یکسان است به شرطی که دندان بیش از حد تراش داده نشود. در واقع، ما در دندانپزشکی لبخند پارسی در اهواز به دلیل رویکرد دقیق خود ، سعی در تراش حداقلی دندان و حفظ استحکام آن داریم.

آیا درباره لمینت دندان ، موارد منفی وجود دارد؟

دلیل اصلی اینکه افراد ممکن است تمایلی به لمینت دندان نداشته باشند این است که این روند غیرقابل برگشت است.

برای لمینت اجبارا قسمت نسبتا زیادی از دندان طبیعی تراش داده می شود لمینت ها ممکن است محبوب نباشند. علاوه بر این، ممکن است برای کسانی که بیماری لثه دارند مناسب نباشند چون می تواند بیماری لثه را تشدید کند.

مراحل رسیدن به لبخند دلخواه شما

مرحله اول: طراحی لبخند

ابتدا از دندان های شما عکس گرفته می شود و با دقت به آنچه که از آن ناراضی هستید و دوست دارید تغییر داده شود گوش داده می شود. سپس با استفاده از جدیدترین تجهیزات و نرم افزار های کامپیوتری ، لبخند سفارشی شما را طراحی می کنیم.

مرحله دوم: نمونه های اولیه لبخند

در این مرحله تحت بی حسی موضعی دندان های شما را با دقت و به طور دقیق تراش می دهیم. سپس یک لمینیت پلاستیکی موقت روی دندان های شما قرار می گیرد.

این مرحله به صورت موقت است و یک مرحله آزمایش قبل از ساختن لمینت نهایی است.

این به شما این امکان را می دهد که لبخند را در دهان خود ببینید و نظر دوستان و خانواده را جویا شوید و در صورت لزوم تغییراتی در طول، شکل و اندازه تمام دندان ها یا تک تک دندان ها ایجاد کنید.

این به شما این امکان را می دهد که طرح نهایی لبخند خود را کنترل کنید و به شما اطمینان می دهد که لبخندی را که همیشه می خواستید به شما ارائه می شود. تنها نکته ی منفی این است که رنگ لمینت پلاستیکی موقت ، ممکن است دلخواه شما نباشد. اما یادآور می شویم که این یک مرحله موقتی است.

هنگامی که شما از شکل و ابعاد لمینت موقتی خود راضی بودید ، طراحی آنها به شکل واقعی لبخند نهایی شما تبدیل می شوند.

مرحله سوم: لبخند کامل شما

در نهایت، پس از گذشت حدود یک ماه ، لبخند بی نقص شما برای شما آماده می شود.

لمینت نهایی نسبت به لمینت موقت طبیعی‌تر و زیبا تر خواهند بود.

آنها برای شما یک لبخند طبیعی یا یک لبخند هالیوودی ایجاد می کنند.

آیا به جای لمینت روش های دیگری وجود دارد؟

اگر در مورد لمینت ها مطمئن نیستید گزینه های جایگزینی مانند کامپوزیت دندان وجود دارد. اگر می‌خواهید درباره گزینه‌های موجود بیشتر بدانید، یک قرار ملاقات برای مشاوره رزرو کنید تا بتوانیم در مورد نیازهای دندانپزشکی شما صحبت کنیم.

همین امروز تماس بگیرید

اگر مایل به رزرو یک جلسه مشاوره یا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید لطفاً با شماره 09399404306 تماس گرفته و از ارتباط با ما دریغ نکنید.